| Swalmen | € 22,50 |
| Reuver | € 27,50 |
| Beesel | € 27,50 |
| Roermond | € 27,50 |
| Overige plaatsen | € 1,00 per gereden KM. Boven de 30 km enkele reis €20,- + € 1,00 per gereden KM |
| Lengte | 19 m |
| Breedte | 4,2 m |
| Hoogte | 7,4 m |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vermogen | 2600 W |
| Aantal blowers | 2 x |
| Aantal assistenten | 4 personen |
| Opbouwtijd | 45 min. |
Ervaar het avontuur met onze Rodelbaan (Caribbean)!
Op zoek naar een unieke en spannende ervaring voor je evenement? Maak kennis met de Rodelbaan (Caribbean)! Deze 19 meter lange baan biedt niet alleen een flinke dosis plezier, maar zorgt ook voor een spectaculaire glijervaring voor jong en oud.
Wat deze baan extra bijzonder maakt, is dat je zonder tobbe van de baan af kunt glijden. Hierdoor krijg je een nóg intensere en opwindendere ervaring. Met een breedte van 4,2 meter en een hoogte van 7,4 meter is de Rodelbaan niet alleen spannend, maar ook een echte blikvanger.
Waarom kiezen voor de Rodelbaan (Caribbean)?
Durf jij de uitdaging aan? Boek de Rodelbaan (Caribbean) nu en maak van jouw evenement een onvergetelijke ervaring!