| Swalmen | € 22,50 |
| Reuver | € 27,50 |
| Beesel | € 27,50 |
| Roermond | € 27,50 |
| Overige plaatsen | € 1,00 per gereden KM. Boven de 30 km enkele reis €20,- + € 1,00 per gereden KM |
| Lengte | 15 m |
| Breedte | 4 m |
| Hoogte | 3 m |
| Aantal personen | 6 personen |
| Vermogen | 1100 W. |
| Aantal assistenten | 4 personen |
| Opbouwtijd | 45 min. |
| Geadviseerd aantal valmatten | 6 x |
Bij de touwtrekbaan probeer je met je team je tegenstanders in het zwembad te trekken. Het team dat als eerste al zijn tegenstanders in het water heeft getrokken wint!