| Swalmen | € 22,50 |
| Reuver | € 27,50 |
| Beesel | € 27,50 |
| Roermond | € 27,50 |
| Overige plaatsen | € 1,00 per gereden KM. Boven de 30 km enkele reis €20,- + € 1,00 per gereden KM |
| Lengte | 3 m |
| Breedte | 1 m |
| Hoogte | 3 m |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Aantal assistenten | 2 personen |
| Opbouwtijd | 15 min. |
De deelnemers moeten zo lang mogelijk aan de lianen cq. de spijkerbroek blijven hangen. Met de stopwatch kunt u de tijd opnemen.
LET OP:
NIET SCHOMMELEN AAN DE CONSTRUCTIE, ALLEEN HANGEN (I.V.M. OMVALLEN) 1 PERSOON PER KEER!!!!
1 set Liaanhangen bestaat uit: