| Swalmen | € 22,50 |
| Reuver | € 27,50 |
| Beesel | € 27,50 |
| Roermond | € 27,50 |
| Overige plaatsen | € 1,00 per gereden KM. Boven de 30 km enkele reis €20,- + € 1,00 per gereden KM |
| Lengte | 27 m |
| Breedte | 4 m |
| Hoogte | 6 m |
| Aantal personen | 2 personen |
| Vermogen | 1100 W. |
| Aantal assistenten | 3 personen |
| Opbouwtijd | 30 min. |
Glij in de tob zo hard mogelijk naar beneden met deze rodelbaan! Deze baan staat garand voor plezier. Pas op je kunt nat worden.